Radvanská cesta, 946 32 Marcelová Po-Pi 8:00-17:00, So 8:00-12:00
SK HU

Správy

cover-image-Spolu s našimi partnermi sme sa zúčastnili na ROADSHOW pre Dopravcov sep 21, 2020

Spolu s našimi partnermi sme sa zúčastnili na ROADSHOW pre Dopravcov

V Székesfehérvári dňa 9. septembra 2020

Náš partner iDATA Slovakia a iDATA Hungary nás pozval na podujatia RoadSHOW pre Dopravcov. Tento raz to nebola klasická Roadshow, ale získali sme však cenné informácie o novinkách v segmente dopravy tovarov na území Slovenska a Maďarska, ale aj v iných krajinách.

Na podujatí sa zúčastnilo veľa dopravcov a špeditérov. Prvoradou úlohou podujatia bolo analyzovanie predchádzajúceho obdobia od marca 2020, ale aj vizualizácia budúcnosti v doprave.

Preprava a špedícia počas koronavírusu a jeho vplyv na tento segment hospodárstva

Ukázalo sa, že ako vo všetkých situáciách, aj v tomto prípade sú víťazi a porazení. Jednotlivé spoločnosti na túto nezvyčajnú situáciu nereagovali rovnako. Na jednej veci však zhodli všetci zúčastnení - takmer každá spoločnosť bola nútená urobiť nejaké zmeny vo svojom fungovaní, aby krízu prežila s čo najmenšou stratou.

Postoj prítomných bol optimistický

Autodopravcovia vnímajú protipandemické opatrenia a obdobie pandémie ako výzvu a využívajú ho najmä na reštrukturalizáciu svojich firiem. Uvedomujú si, že všetky skúsenosti, ktoré čerpajú v tomto období, sú v ich prospech a môžu pomôcť fungovaniu ich firiem v budúcnosti.

Konštruktívny prístup k situácii môže byť pre nás všetkých skutočne ukážkový

Nie sme autodopravcovia, a preto sme boli na tomto podujatí trochu outsidermi - hlavnou úlohou našej firmy, Euro 3 Slovakia TRADE s.r.o. je zabezpečiť nákladné vozidlá pre našich klientov, vďaka ktorým môžu podnikať a dosiahnuť vysnívaný profit. Toto podujatie nám však pomohlo získať lepšiu predstavu o živote našich zákazníkov a partnerov, o ich každodenných starostiach. Sme si istí, že vedomí ich starostí a problémov a takto im môžeme v budúcnosti oveľa lepšie pomôcť pri predaji, resp. kúpe nového "miláčika".

Náš partner iDATA Hungary a iDATA Slovakia nás vo svojej prezentácii oboznámil s tým, ako môže ich najnovšia technológia podporovať dopravu, špedíciu a fakturáciu v tomto segmente.

Iste – bez tejto high-tech technológie sa dá žiť a pracovať, ale ak ju máte, ušetríte nemalé peniaze!

Ďakujeme ešte raz za pozvanie a tešíme sa naše budúce spoločné podujatie.