Radvanská cesta, 946 32 Marcelová Po-Pi 8:00-17:00, So 8:00-12:00
SK HU

O firme

Obchod srdcom i dušou

Víta Vás EURO 3 SLOVAKIA TRADE!

Kto sme?

euro3trade

Predaj nákladných vozidiel nie je vôbec jednoduchý proces. Ide o oveľa viac ako len o obyčajný obchod. Vozidlo je dlhodobá investícia. Od nej závisí nielen pohoda zamestnancov počas výkonu práce, ale aj úspech podnikania. Dokážeme presne pochopiť a precítiť vašu situáciu a konáme tak, aby sme vašej firme pomohli. Neustále sa vzdelávame - vysoké štandardy musia spĺňať nielen nami predávané úžitkové vozidlá a stavebné stroje, ale aj naši kolegovia. Meradlom nášho úspechu je totiž vaša spokojnosť.

euro3trade-truck

Všetko na jednom mieste

Náš tím

Obráťte sa na nás dôverou

Csaba Gergely-image
Csaba Gergely Majiteľ-konateľ gergely.csaba@euro3.sk +421 918 625 028

Hovorené jazyky:

euro3trade-hun euro3trade-ger euro3trade-rom
PaedDr. Henrieta Gergelyová-image
PaedDr. Henrieta Gergelyová Majiteľ-konateľ gergely.henrietta@euro3.sk +421 918 393 599

Hovorené jazyky:

euro3trade-svk euro3trade-hun euro3trade-eng
Máté Gergely-image
Máté Gergely spoločník – predajca gergely.mate@euro3.sk +421 905 872 792

Hovorené jazyky:

euro3trade-svk euro3trade-cze euro3trade-hun euro3trade-eng
Balázs Gergely-image
Balázs Gergely spoločník gergely.balazs@euro3.sk

PLanning

Prečo kúpiť vozidlo od nás?

Klientom poskytujeme naše služby už od roku 2002. Za toto obdobie sme si vybudovali vzťah so zákazníkmi z 19 krajín. Dôkazom našej spoľahlivosti sú hodnotenia partnerov dostupné na nasledujúcom linku. Veríme, že odbornosťou a neustálym rozvojom dokážeme plne uspokojiť meniace sa potreby našich zákazníkov. Toto sú základné princípy nášho podnikania, na ktorých je založený predaj, výkup i prenájom stavebných strojov aj nákladných vozidiel.

Predaj a výkup
Administratívna pomoc
Prenájom strojov
Výhradný obchodný partner
Financovanie a poistenie
GPS sledovanie
euro3trade-selling

Ak už máte vyhliadnutý ďalší model nákladného vozidla alebo stavebného stroja, ktorý pozdvihne vaše podnikanie na vyššiu úroveň, ste na správnom mieste. Budeme vaším spoľahlivým partnerom, dokonca vaše staré vozidlo odkúpime alebo jeho hodnotu započítame do ceny nového. Nákladné vozidlá vykupujeme nielen v mieste našej prevádzky, ale aj odkiaľkoľvek z Európy!

euro3trade-administration

U nás vybavíte všetko na jednom mieste. Nemusíte hodiny postávať v banke či poisťovni. Ak si zvolíte nás, kompletná administrácia spočinie na našich pleciach. Po tom, čo za vás vybavíme všetky potrebné náležitosti, úžitkové vozidlo vám pripravíme na jazdu v dohodnutom termíne.

euro3trade-rent

Stojíme pri vás nielen pri výkupe nákladných vozidiel. Ak potrebujete vozidlo alebo stavebný stroj na kratšie obdobie, máte možnosť si ho prenajať. Nájomcov podporujeme na ceste za svojimi cieľmi aj poskytnutím vhodných vozidiel na potrebnú dobu.

euro3trade-tisvol

Sme výhradným distribútorom návesov španielskej značky Tisvol. Vyberte si ten najvhodnejší náves podľa typu nákladu, ktorý potrebujete prepravovať. Neustále inovácie a švajčiarska konštrukcia z hliníkovej zliatiny sú zárukou vašej spokojnosti.

euro3trade-insurance

Keď ide o peniaze, zíde sa každá dobrá rada. Pri kúpe vozidla vám vždy ochotne pomôžeme s výberom najvhodnejšej finančnej inštitúcie a poisťovne. Náš partner vám navrhne vhodnú schému financovania vášho vozidla a najvýhodnejšie poistenie.

euro3trade-gps-tracking

Zakúpené úžitkové vozidlá a stavebné stroje je možné opatriť GPS sledovacím zariadením. Aj keď sú vozidlá ďaleko, ste okamžite o všetkom informovaný. Naše riešenia umožňujú neustále online sledovanie flotily a vozového parku, kontrolu a optimalizáciu spotreby paliva, platbu registračných, cestných i parkovacích poplatkov.