Radvanská cesta, 946 32 Marcelová Po-Pi 8:00-17:00, So 8:00-12:00
SK HU

Správy

cover-image-Vyhodnotenie celoročnej práce – ako to robíme MY jan 15, 2021

Vyhodnotenie celoročnej práce – ako to robíme MY

Koniec každého roka je míľnikom - nielen v osobnom živote ľudí, ale aj v živote každej firmy.

V tomto období zhodocujeme, čo bolo pre život firmy užitočné, čo fungovalo, a čo nie. Robíme analýzy, štatistiky, tabuľky, preberie sa, čo nám slúžilo v praxi a čo nebolo v prospech vývoja firmy.

Samozrejme nejde tu len o suché čísla a údaje.

Treba vnímať aj to, komu môže firma za dobré čísla ďakovať. Najdôležitejším komponentom každej firmy a spoločnosti je vždy ČLOVEK! Preto si svojich zamestnancov vážime a za ich prácu sme veľmi vďační. Bez ich kreativity a tvrdej, usilovnej práce by sme nemohli dosiahnuť naše ciele.

Vyhodnotenie roka

Mimoriadne významnú úlohu zohrávajú aj naši klienti.

S dôverou u nás investujú časť svojich finančných prostriedkov, aby naším prostredníctvom dosiahli svoj vysnívaný profit. Vďaka nim, napriek tomu, že vlaňajší rok bol nesmierne náročný a mnohí z nás prežívajú ťažké obdobie, naša firma neustále prosperuje.

A kto sa stal KLIENTOM ROKA 2020?

Ján SUTUS – majiteľ firmy SUTUS-BAU Kft., ktorý nám dôveroval natoľko, že sa za jeden deň rozhodol kúpiť 3 vozildlá a ešte sa k nám dvakrát vrátil s cieľom kúpiť si ďalšie a ďalšie vozidlá. Sme mu nesmierne zviazaní, veď bez neho by sme neboli mohli dosiahnuť naše vlaňajšie ciele. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli obdarovať ho s wellness pobytom pre 2 osoby v štvorhviezdičkovom hoteli 4 ÉVSZAK – Mátraháza. Týmto sa mu chceme poďakovať aj na tejto platforme a prajeme mu prekrásny pobyt. Dúfame, že sa k nám vráti aj v tomto roku.

Gratulujeme a želáme našim klientom a zamestnancom úspešný rok 2021.

Bez vás by sa nám to nepodarilo. Veľká vďaka!

Tím firmy EURO 3 Slovakia TRADE s.r.o.