Radvanská cesta, 946 32 Marcelová Po-Pi 8:00-17:00, So 8:00-12:00
SK HU

Naše služby

Služby

Víta Vás EURO 3 SLOVAKIA TRADE!

S čím vám vieme pomôcť?

Nákup nákladných vozidiel pohodlne

Aby proces kúpy nákladného vozidla prebiehal čo najjednoduchšie, ponúkame vám množstvo služieb. Vašou úlohou ostáva len výber vozidla alebo stavebného stroja, pri čom vám radi poradíme. Úradné vybavovačky môžete pokojne nechať na nás. Rovnako vám vieme poskytnúť spoľahlivého partnera v oblasti financovania, poistenia, neskoršieho zabezpečenia náhradných dielov alebo zabudovania GPS sledovacieho systému. Dodržiavanie vlastných i európskych etických noriem je pre nás samozrejmosťou. Tým sa zaručujeme za vysokú úroveň poskytovaných služieb ako aj kvalitu úžitkových vozidiel. Vozidlá nakupujeme výhradne od spoľahlivých partnerov a spolupráce si dôsledne vyberáme.

Výkup nákladných vozidiel s odkupným bonusom

Čo si počať so starým, keď už máte nové? Riešenie je jednoduchšie, ako ste predpokladali. Posúdime trhovú hodnotu vášho starého vozidla, aodpočítame ju z ceny nového vozidla. Naši kolegovia vám aj touto formou pomôžu vyriešiť problém s predajom používaného nákladného vozidla a zbavia vás zbytočnej záťaže.

Import úžitkových vozidiel na objednávku

Občas sa stáva, že v aktuálnej ponuke nenájdete vozidlo, ktoré by zodpovedalo vašim predstavám. I tak sa na nás môžete obrátiť - naši kolegovia vypátrajú vhodný model kdekoľvek v Európe a hneď vás budú s ponukou kontaktovať. Po zložení zálohy už len čakáte, kým my vybavíme dovoz vozidla a jeho uvedenie do prevádzky.

Administratívne služby

Po zvolení vhodného vozidla vás čaká tŕnistá cesta labyrintom byrokracie. Tento nervy drásajúci dlhotrvajúci proces však nemusíte podstúpiť. Naši kolegovia sú vám plne k dispozícii aj v tejto oblasti. Administratívne procesy za vás vybavíme v čo najkratšom čase, a toaj v prípade, že kupujetevozidlo dovezené zo zahraničia.

Prenájom úžitkových vozidiel a stavebných strojov

Potrebujete vozidlo len na určité obdobie? Vieme vám pomôcť aj v tomto prípade. Úžitkové vozidlá, kamióny či stavebné stroje si u nás môžete nielen kúpiť, ale aj prenajať.

idata-logo

GPS sledovanie flotily, spotreby paliva a e-mýta - iData Slovakia s.r.o.

Správne nastavený sledovací systém zabezpečí 24-hodinové spojenie vozidiel s centrálou. Zároveň umožňuje zistiť, kto riadi vozidlo, a sledovať trasu vodiča v minútových intervaloch.
Služby: sledovanie flotily, E-mýto, kontrola spotreby paliva, elektronický plán prepravy, ochrana pred krádežou, kontrola pracovného času, kniha jázd

finsolution-logo

Financovanie a poistenie - Fin Solution s.r.o.

Pri kúpe vozidla alebo stavebného stroja vám náš partner v rámci finančných a poistných služieb ponúkne tú najvhodnejšiu schému financovania. Profesionáli vám poskytnú komplexné riešenia, aby ste sa mohli v pokoji venovať rozvoju svojej firmy.
Služby: nezávislý lízing, nezávislé poistenie, finančné poradenstvo, vybavenie poistných udalostí