Radvanská cesta, 946 32 Marcelová Po-Pi 8:00-17:00, So 8:00-12:00
SK HU
euro3trade-vehicles

Nové vozidlo
na vás už čaká!

euro3trade-category Nákladné autá euro3trade-category Návesy euro3trade-category Prívesy euro3trade-category Stavebné stroje euro3trade-category Dodávky euro3trade-category Poľnohospodárske stroje

Potrebujete nákladné auto, náves alebo stavebný stroj? Nemusíte rozumieť piestom, kyvným ramenám či guľovým kĺbom. Na to sme tu my. Stačí, ak uvediete vami preferované parametre a my vám zabezpečíme presne to, čo potrebujete. Robíme všetko pre to, aby ste svoju kúpu u nás neľutovali a aby vám ťahač, náves či príves spoľahlivo dlhé roky slúžil. Vydajte sa na cestu za svojimi podnikateľskými cieľmi na našich vozidlách!

Vybrané vozidlá

Úžitkové vozidlá a stavebné stroje

Prezrite si ponuku vybraných vozidiel a stavebných strojov.

euro3-vehicle-TISVOL Ceres sklápač TISVOL Ceres sklápač

Model Ceres: mnohostranný veľkoobjemový model s vysokou nadstavbou. Slúži na prepravu všeobecných sypkých tovarov. Kapacita/Objem: 52.1 m3 Vlastná váha vozidla: 5800 kg Iné údaje: 1. Podvozok: celohliníkový podvozok s frontálnym pracovným valcom ku sklápačom. šírka medzi nosníkmi 1400 mm. 2. Pruženie náprav: Nápravy 3 SAF, Model: Intradisc plus integral BI9 Off Road, pneumatické pruženie, zdvíhacia náprava „A“ 3. Disky a pneumatiky: Alcoa hliníkové disky, Bridgestone pneumatiky DURAVIS R-TRAILER 002 4. Hydraulický systém: HYVA pracovný valec. 5. Nadstavba: celohliníková nadstavba, šikmé predné čelo, hladké bočné steny 6. Podlaha: 6 mm hrúbka 7. Dvere: univerzálne dvere, 2 výsypky/okienko na sypký tovar 8. Plachta: manuálne ovládanie, rolovacia plachta 9. Stojan na obsluhu plachty 10. Povrch nadstavby a podvozku bez lakovania Ihneď k dispozícií aj na leasing. Za viac informácií kontaktujte nás.

2020 Nový Celohliníkový sklápač 43900 € (netto)
euro3-vehicle-Tatra T815 280 R25 Tatra T815 280 R25

Rok výroby: 2004, Emisná norma: Euro 3, Motor - 12667ccm, 270Kw, vlastná váha: 12025kg, novu postriekaná korba, pneu 90%, nový odfukovací ventil, vedlajší pohon na posypač, nefunkčný tachograf Cena: 27.900 EUR plus DPH

2004 Veľmi dobrý 45368 km 27900 € (netto)
euro3-vehicle-Tatra T815 ČKD AD28 žeriav Tatra T815 ČKD AD28 žeriav

Rok výroby: 1987. Výborný stav, rekonštruovaný až do poslednej skrutky, repasovaný motor - 12666ccm - 170kw, pneu 90%. Samohybný žeriav - ovládanie joystickom.

1987 Výborný stav 22920 km 52900 € (netto)
euro3-vehicle-Caterpillar 322 C LNME Caterpillar 322 C LNME

Rok výroby: 2003, motohodiny: 13728, Normálny stav, kolieská - čapy nie sú opotrebené, hnacie ozubené kolesá sú opotrebované -ale cena zahrnuje 2 nové ozubené kolesá a svahovú lyžicu. Cena: 39000 EUR plus DPH

2003 Dobrý Rýpadlo a nakladače 39000 € (netto)
euro3-vehicle-TISVOL sklápač TISVOL sklápač

Rok výroby: 2017, Objem 57 m3, Zdvíhacia náprava, hliníkové disky, vybrácia, hlinikové oporné nohy, kombi dvere, 2 vysypky, 5 900kg vlastná váha

2017 Výborný Sklápač 32000 € (netto)
euro3-vehicle-DAF XF 480 Superspacecab DAF XF 480 Superspacecab

Rok výroby: 2019, Odometer: 270.000km, Hliníkové disky, Kombinovaná hydraulika Hyva (sklápač a posuvná podlaha), klimatizácia, nezávislé kúrenie, 2 postele, dobré pneumatiky, zosilnená motorová brzda,

2019 Výborný 270000 km 58000 € (netto)
euro3-vehicle-DAF XF 480 DAF XF 480

Rok výroby: 2017, Prihlásenie 2018, hliníkové disky 375 000 km, hydraulika Hyva combi (sklápač a posuvná podlaha), klimatizácia, nezávislé kúrenie, 2 postele, dobré pneumatiky, zosilnená motorová brzda, servis plus vrátane záchrany.

2017 Výborný 375000 km 42000 € (netto)
euro3-vehicle-Peischl 3 ESPS Peischl 3 ESPS

Rok výroby: 2019, hliníkové disky, zdvíhacia náprava, Objem 92 m3-os, 7080 kg vlastná váha

2019 Výborný Walking floor 42000 € (netto)

Našim cieľom je vaša spokojnosť. Považujeme za svoju povinnosť uspokojivo odpovedať na každú vašu otázku a zabezpečiť hladký priebeh kúpy nákladného vozidla. Našim klientom ponúkame všetko na jednom mieste. S dôverou sa na nás môžete obrátiť s otázkami financovania, poistenia, GPS sledovania vozidiel či spotreby paliva. Ochotne vám pomôžeme aj s administratívnou záťažou. Náš vzťah totiž podpisom kúpno-predajnej zmluvy ani zďaleka nekončí.

euro3trade euro3trade

Spoľahlivý partner na trhu úžitkových vozidiel a stavebných strojov!

euro3trade-brand

Celosvetovo známe značky

Nákup vám chceme čo najviac uľahčiť, preto ponúkame iba osvedčené značky.

euro3trade-trucks

Len kontrolované vozidlá

Ponúkame len také úžitkové vozidlá, ktoré vás nikdy nesklamú. Kúpa nákladného vozidla tak končí vždy so želaným výsledkom.

euro3trade-clients

V centre záujmu stojí klient

Sme síce obchodníci, ale najviac zo všetkého nám záleží na našom dobrom mene. To sme získali len a len vďaka spokojným klientom. Načúvame vašim potrebám a podľa toho konáme. Plánujete prepravovať sypký materiál? Alebo nápoje? Pomôžeme vám vybrať taký model, ktorý najviac zodpovedá vašim požiadavkám.

euro3trade-quality

Záruka spokojnosti

Už 18 rokov sa k nám zákazníci opakovane vracajú. Dôkazom uznania našej práce je získanie výhradného práva na predaj sklápacích návesov španielskej značky Tisvol.

Ak chcete kúpiť nové vozidlo alebo predať staré, neváhajte a kontaktujte nás!

Zostaňte s nami!

Novinky

V tejto časti nájdete najnovšie informácie. Sledujte nás pravidelne a už vám žiadna novinka neunikne!

euro3-news-Vyhodnotenie celoročnej práce – ako to robíme MY Vyhodnotenie celoročnej práce – ako to robíme MY jan 15, 2021
euro3-news-Budovanie nových obchodných vzťahov - BNI – GYŐR
Budovanie nových obchodných vzťahov - BNI – GYŐR
1.októbra sme sa zúčastnili jedného fantastického obchodného stretnutia v meste Győr. Boli sme pozvaní našim partnerom p. Zoltánom Bíró, majiteľom firmy BÍRÓ PARTS s.r.o. – v Győri. Stretlo sa tam 49 podnikateľov, ktorých cieľom je pomáhať si prostredníctvom svojich podnikateľských kontaktov. Samozrejme, toto všetko zadarmo, na základe vzájomnej dôvery. V dnešnej dobe, dôvera - hlavne medzi podnikateľmi, je veľmi krehká a vzácna vec, ktorú si treba ctiť a vážiť. Avšak dôvera a ústretový prístup prinášajú aj dlhodobý zisk pre obe strany. Cieľom tohto stretnutia bolo budovať nové obchodné vzťahy, ale v prvom rade to bol míting so zameraním na ČLOVEKA-podnikateľa. Sme radi, že sme sa tohto stretnutia pred niekoľkými dňami mohli zúčastniť. Získali sme na ňom nové kontakty a aj my sme sa snažili pomôcť svojim kolegom v podnikaní. Ďakujeme za pozvanie!
nov 02, 2020
euro3-news-Spolu s našimi partnermi sme sa zúčastnili na ROADSHOW pre Dopravcov
Spolu s našimi partnermi sme sa zúčastnili na ROADSHOW pre Dopravcov
V Székesfehérvári dňa 9. septembra 2020 Náš partner iDATA Slovakia a iDATA Hungary nás pozval na podujatia RoadSHOW pre Dopravcov. Tento raz to nebola klasická Roadshow, ale získali sme však cenné informácie o novinkách v segmente dopravy tovarov na území Slovenska a Maďarska, ale aj v iných krajinách. Na podujatí sa zúčastnilo veľa dopravcov a špeditérov. Prvoradou úlohou podujatia bolo analyzovanie predchádzajúceho obdobia od marca 2020, ale aj vizualizácia budúcnosti v doprave. Preprava a špedícia počas koronavírusu a jeho vplyv na tento segment hospodárstva Ukázalo sa, že ako vo všetkých situáciách, aj v tomto prípade sú víťazi a porazení. Jednotlivé spoločnosti na túto nezvyčajnú situáciu nereagovali rovnako. Na jednej veci však zhodli všetci zúčastnení - takmer každá spoločnosť bola nútená urobiť nejaké zmeny vo svojom fungovaní, aby krízu prežila s čo najmenšou stratou. Postoj prítomných bol optimistický Autodopravcovia vnímajú protipandemické opatrenia a obdobie pandémie ako výzvu a využívajú ho najmä na reštrukturalizáciu svojich firiem. Uvedomujú si, že všetky skúsenosti, ktoré čerpajú v tomto období, sú v ich prospech a môžu pomôcť fungovaniu ich firiem v budúcnosti. Konštruktívny prístup k situácii môže byť pre nás všetkých skutočne ukážkový Nie sme autodopravcovia, a preto sme boli na tomto podujatí trochu outsidermi - hlavnou úlohou našej firmy, Euro 3 Slovakia TRADE s.r.o. je zabezpečiť nákladné vozidlá pre našich klientov, vďaka ktorým môžu podnikať a dosiahnuť vysnívaný profit. Toto podujatie nám však pomohlo získať lepšiu predstavu o živote našich zákazníkov a partnerov, o ich každodenných starostiach. Sme si istí, že vedomí ich starostí a problémov a takto im môžeme v budúcnosti oveľa lepšie pomôcť pri predaji, resp. kúpe nového "miláčika". Náš partner iDATA Hungary a iDATA Slovakia nás vo svojej prezentácii oboznámil s tým, ako môže ich najnovšia technológia podporovať dopravu, špedíciu a fakturáciu v tomto segmente. Iste – bez tejto high-tech technológie sa dá žiť a pracovať, ale ak ju máte, ušetríte nemalé peniaze! Ďakujeme ešte raz za pozvanie a tešíme sa naše budúce spoločné podujatie.
sep 21, 2020